Tak jsem slyšela, že nám nefungoval blog... A také jsem slyšela, že na jiné doméně se lépe pracuje. Takže prosím, Kaisu už tu nehledejte, zkuste spíše odkaz dole. Nebo pokud máte náladu, tak blog tak trochu o ničem ještě níže. Protože tady už to fungovat nejspíše nebude... Ne nejspíše, určitě nebude.

http://kaisa-fireflie.blogspot.cz/

http://lempi-lumi.blog.cz/

Fanfiction povídky

10. dubna 2013 v 14:38 | Kaisa |  Rozcestníky
(graphic by VictoriaCullen)
Fandom Twilight...
Stav: rozepsaná
Hlavní postavy: Rakel Reeta Säde, Kalle Nikolaus Isomäki, Renesmé Carlie Cullen, Arja Anssi Volturi, Heikki Hesekiel Volturi, Jacob Black
Citát: Na velkých hodinách času je jen jediné slovo: Teď. Po ulici Potom se dojde k domu Nikdy. (Miguel de Cervantes y Saavedra)
Motto: Zůstanu-li tvá, budeš navždy můj?
Většina z nás žije v domnění, že celý náš život závisí na našich rozhodnutích, což samozřejmě zní velmi idealisticky, ale rozhodně to v některých případech neplatí. Jeden za všechny - eraxonti. Poddruh lidí, který pro svou existenci potřebuje silnějšího, dominanějšího a mocnějšího jedince, vyjmečně člověka, ale většinou to bývá upír, který zase pro naplnění nějakých svých vztahů potřebuje právě tohoto tvorečka. Eraxonti jsou neznámou, utlačovanou rasou a slouží spíše jako otroci choutek svých majitelů, proto je jejich přeměna poněkud riskantní, ale ne nemožná. A právě jedním z Eraxontů je i nebohá, avšak velmi nádherná dívenka jménem Rakel, co padla do rukou toho nejsadističtějšího upíra, co chodí po planetě zemi, ale vzhledem ke svému potenciálu ji ještě nezabil - o to se stará choroba, co všemocnému Kallemu vykouzlila vrásky na čele, proto si zavolal na pomoc svého dávného přítele Carlislea. Ten se s celou rodinou zapojí do boje, ze kterého není úniku, vrhne se do víru celého dění a stane se jednou z loutek, které si musí odehrát svůj part. Není totiž moc jednoduché porazit osud, překonat nástrahy života a získat krutou pravdu...
Povídka prošla korekcí!

Bonusy:

Upoutávky:

(graphic by Nits)
Fandom Harry Potter...
Stav: rozepsaná
Hlavní postavy: Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Ginny Weasley, Freya Dragirien, Ariss Lightwood, Viktor Krum
Citát: Nejvíc utrpení způsobil člověk člověku proto, že byl přesvědčen o věcech, které se ukázaly být nepravdivé. (Bertrand Russell)
Motto: Extrém a extrém, nic mezi tím.
Děj popírá fakty zadané v knize, předělává všechno, nechává mrtvé oživnout a kazí charaktery!
Kruvalská škola vždy tak nějak inklinovala k černé magii, jenže jakmile se to naši milí bystrozorové dozvěděli, rozhodli se vyměnit ředitele za někoho spolehlivějšího, kdo by neučil malé děti tomu, co je zakázáno... Možná pro ně to jakési naplnění bylo, ale na druhou stranu se to jisté osobě moc nelíbilo, proto se rozhodlo, že se Kruval zničí. A tak se stalo - smrtijedi si dali opravdu záležet na znameních zla a škola byla uzavřena bez ohledu na počet a nepočet studentů, kterým ale bylo nabídnuto místo v jiných školách. Tak se stalo, že mladší ročníky (do čtvrtého) se spolu s primusem a čtyřmi prefekty dostali do Krásnohůlek a celý zbytek se přesunul do Bradavic. A tady začíná náš příběh, motá se kolem vedení Kruvalské školy ze stran studentů - Ariss a Frey, dvě dívky opředené hned několika tajemstvími pod patronátem Viktora Kruma. Zdánlivě nevinné žertíky totiž za sebou schovávají mnohem více, než si kdokoliv dokáže představit. A temnota nespí, nikdy.
Povídka neprošla korekcí!

Bonusy:

Upoutávky:

(graphic by TorencCullen)
Fandom Twilight...
Hlavní postavy: Isabella Marie Swan, Edward Anthony Masen Cullen
Citát: "Láska z divokých pouští rajské zahrady činí." (Adam Mickiewicz)
Motto: Hledám, topím se, nenacházím...
Edward Cullen, jakožto zamlklý upír, který nenachází smysl své nekonečné existence na této planetě, stále bezcílně bloudí po světě sem a tam, hledě na všechno očima člověka, kterému bylo moc ublíženo na to, aby dokázal milovat. Jeho rodina soucítí, ale na druhou stranu se bojí o duševní zdraví toho upíra, proto mu i povolí malý výlet za vzpomínkami. Edward se rázem dostává do víru velkoměsta, které kdysi bylo jeho domovem - Chicaga. Nepoznává své milované město, nedokáže nalézt malého chlapce oblouzněného světovou válkou, nachází jen svůj hrob, nedokáže však plakat. Dokáží tři růže a malý papírek navěky změnit někoho tak zasmušilého? Navrátit mu to, co žádá?
Povídka prošla korekcí!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama