Tak jsem slyšela, že nám nefungoval blog... A také jsem slyšela, že na jiné doméně se lépe pracuje. Takže prosím, Kaisu už tu nehledejte, zkuste spíše odkaz dole. Nebo pokud máte náladu, tak blog tak trochu o ničem ještě níže. Protože tady už to fungovat nejspíše nebude... Ne nejspíše, určitě nebude.

http://kaisa-fireflie.blogspot.cz/

http://lempi-lumi.blog.cz/

Jannike Ragna Cefres

31. května 2013 v 22:43 | Kaisa |  Smysl moci

Jannike Ragna Cefres se narodila stejně jako její sestra se zvláštní genetickou mutací, která pramení z krve jejích rodičů, ale na rozdíl od Aferditie jí to nepřineslo schopnosti čarodějky, ale docela luxusní podobu křížence všech kouzelných bytostí, které se zmítají na pokraji války. Její rodiče neví o její podobě a neplánuje jim to v nejbližší době, ačkoliv by samozřejmě měla už jen z principu, protože vlkodlačí gen ji nutí jíst více masa než je zdrávo a syrového především... Naštěstí její bratr je na tom stejně a Aferditie je v tom podporuje. Jannike se nenarodila v USA, ale duší je to typický americký teenager žijící na spoustě peněz, útratách, kamarádech, šminkách a podobně... Hrozně jí záleží na tom, jak vypadá a vlastně ji teoreticky ve výsledku vůbec nic jiného nezajímá, nemá ráda okraje společnosti a nechápe vytříbenost vkusu svých sourozenců, každopádně je dostatečně tolerantní, aby to nedávala přímo najevo. Nejraději by byla obyčejný člověk, ale nějak... za těch pár let si zvykla na to, že má nadpřirozenou sílu, lehce ji cokoliv vytočí a je nebezpečná svým lidským přátelům, pokud se tedy rozhodnout ji provokovat, což už se kvůli veřejnému mínění nedoporučuje. Jannike netrpí žádnou šílenou potřebou si najít přítele, neprožívá všechno příliš, tedy kromě svojí přeměny. S rodiči se kvůli tomu odcizila, ale sblížila se se sourozenci.
Její druhá podoba je kříženec - upíra, čaroděje, anděla a vlkodlaka. Tělo se skládá z obrovského čehosi, co připomíná neochlupeného vlkodlaka nadpoloviční velikosti, z úst trčí dva obrovské tesáky, na zádech se nachází trochu porušená (prala se se svým bratrem) křídla typu netopýra a z čaroděje podědila schopnost teleportace, během okamžiku je schopna se zjevit úplně někde jinde.
Život si vedla docela spokojený, ale poslední dobou to vypadá, že je až příliš nebezpečná zbraň ve válce na to, aby se přidala na něčí stranu, způsobila by pohromu rasového charakteru... A do toho se motá ještě láska a spousta upíru, která jí poněkud... nesedí. Každopádně to bude ještě velmi zajímavé...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama