Tak jsem slyšela, že nám nefungoval blog... A také jsem slyšela, že na jiné doméně se lépe pracuje. Takže prosím, Kaisu už tu nehledejte, zkuste spíše odkaz dole. Nebo pokud máte náladu, tak blog tak trochu o ničem ještě níže. Protože tady už to fungovat nejspíše nebude... Ne nejspíše, určitě nebude.

http://kaisa-fireflie.blogspot.cz/

http://lempi-lumi.blog.cz/

Tristan Andile Zakhar

31. května 2013 v 22:46 | Kaisa |  Smysl moci

Tristan Andile Zakhar je potomkem Efraima a anglické královny Alžběty, která nastoupila na trůn po Bloody Mary a započala alžbětinskou Anglii. Údajně tato panovnice měla být panna (proto dnes máme Virginii v Americe - kolonie), ale jiní zase tvrdí, že si libovala ve střídání partnerů a milenec se u ní dlouho neohřál. Samozřejmě, moc, pozlátko a zvěsti tehdy lákaly i upíry, tak se není co divit, že Efraim si sbalil svých pět švestek a usídlil se vesele v této zemi, v sídle královny především. Ta ho brala jako jakousi raritu, netajil se totiž tím, že je upír, a ona také svými prazvláštními choutkami v tomhle ohledu, všechno cizí jí fascinovalo. On byl muž, ona žena, tak si umíte představit, jak to dopadlo. Narodil se Tristan.
Na královně tehdy nikdo nic nepoznal a muselo to tak zůstat, proto mladý chlapec velmi brzy opouštěl svou rodnou zemi, sotva překročil rok svého života, u dvora pro něj nebylo místo a Efraim také nechtěl s nejnovějším potomkem zůstávat nějak příliš dlouho v zemi, která ho div neupálila za živa. Usadili se v té době skoro neosídlené Americe a spokojeně si žili pár let. Tristan stárl, stárl, tak nikomu nebylo nic podezřelé a lidem tohle v té době bylo tak trochu jedno, na královnu se už zapomnělo, zemřela a nikdo se nezajímal o hrátky velikých zvířat, žili si své spokojené životy. (Tristan je jiný druh upíra, než Efraim, více však ve Smyslu moci.) Občas je chytla toulavá, tak se procházeli po všech možných státech, navštěvovali krále...
Poté se narodila Viola, dne, kdy Tristan opět dosáhl věku novorozeně a od té doby mají stejný stárnoucí cyklus a berou se jako dvojčata. Miloval ji, konečně nebyl sám se svým ztrápeným otcem, který se všeho všudy vesele po smrti baletky netvářil, a o to více ho zasáhl její odchod ke královskému dvoru. Sám také nějaký čas cestoval na vlastní pěst, ale nakonec se společně s rodinou zase na nějakou dobu usadil.
Tristan má velmi líbivý vzhled, i přes století ze kterého pochází. Sice je o něco menší, než většina dnešních chlapců, ale nikdo si toho nevšimne, má totiž dost urostlou postavu. A hlavně vás upoutají jeho oči, slabě karamelové z neznámého přenosce genu. Povahově si velmi sedí s Raijinem, jsou opační, ale přesto si rozumí. Raijin je poněkud impulzivní, ale rozhodný a většinou koná správně dle intuice, zatímco Tristan je velmi klidný, romantický, nerozhodný, nerozvážný a ne zrovna stabilní, co se jeho povahy týče. Často se zamiluje, bere dívku jako svou osudovou lásku, ale nakonec z toho vlastně skoro nic není.
Tristan nyní svou pozornost věnuje Aferditie, novodobé lásce jeho života, ale možná se začalo vyvíjet něco, co on by nechtěl... Přeje vážně svému otci nové nalezení lásky? A co jeho slabost pro zlomená srdce? Protože zaplétat se s kněžkou Satana nese svá ale...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama