Tak jsem slyšela, že nám nefungoval blog... A také jsem slyšela, že na jiné doméně se lépe pracuje. Takže prosím, Kaisu už tu nehledejte, zkuste spíše odkaz dole. Nebo pokud máte náladu, tak blog tak trochu o ničem ještě níže. Protože tady už to fungovat nejspíše nebude... Ne nejspíše, určitě nebude.

http://kaisa-fireflie.blogspot.cz/

http://lempi-lumi.blog.cz/

Volterrská šachovnice - Věž

31. července 2013 v 12:36 | Kaisa |  Drabble
Ne všichni si stěžují na to, co jsou. Někteří z nás přeci jenom uvítají novou stabilní pozici s otevřenou náručí... Může někdo takový patřit i k Volturiovým?
Příjemné počtení tohoto kratičkého drabble o sto slovech vám přeje Kaisa. ;)Život ve Volterrském hradě mi poskytoval alespoň částečně nějakou úlevu od případných depresí normálního upíra. Konečně jsem někam patřil, někdo se nazýval mou rodinou a měl jsem zajištěné postavení v nestabilním světě nemrtvých. Málo z nás dokázalo vytušit krizi a přidat se na stranu vítěze, já jsem to třeba nedokázal, ale nyní jsem měl jakési zajištění, že má rodina porazí všechny a všechno, že za ně bych život položil. Možná nejsem nejchytřejší, nejrozmazlenější, nejmocnější ze všech, ale mám nějaké postavení, nějakou roli v tomhle podlém světě. Bráním svůj klan, dělám, co je mi přikázáno… Jsem věž a nevadí mi to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zeď Zeď | Web | 31. července 2013 v 21:15 | Reagovat

Zeď ti blahopřeje! Tvůj blog se stal oficiální cihlou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama