Tak jsem slyšela, že nám nefungoval blog... A také jsem slyšela, že na jiné doméně se lépe pracuje. Takže prosím, Kaisu už tu nehledejte, zkuste spíše odkaz dole. Nebo pokud máte náladu, tak blog tak trochu o ničem ještě níže. Protože tady už to fungovat nejspíše nebude... Ne nejspíše, určitě nebude.

http://kaisa-fireflie.blogspot.cz/

http://lempi-lumi.blog.cz/

Srpen 2013

Dědictví křišťálové víly - 1. kapitola - Nefrit

31. srpna 2013 v 22:34 | Kaisa |  Dědictví křišťálové víly
První kapitola příběhu, který píše sám život. Čerpat zkušenosti z reality je přeci to nejlepší, co může být, ne? Tak se usaďte a pokochejte se prací, co trvala dvě hodiny, psal ji sám život a zprostředkovávala přetížená hlava... Kaisa.

Černobílá - 6. kapitola

30. srpna 2013 v 13:48 | Kaisa |  Černobílá
Freya, Harry, Harry, Freya... Dvě jména, co zamíchají kartami více, než kdokoliv čekal. Pět stránek toho, co se dalo trochu okrouhnout, ale tentokráte bych si to nedovolila. Podívejme se tedy na pokus o sladkou chvilku a neváhejme nastartovat špatné myšlenkové pochody. Přeci o to jde, zmást, no ne? Spousta slabých chvilek velmi slabé kapitoly... Pěkné počtení přeje Kaisa. :)

Dívka v purpuru

6. srpna 2013 v 11:26 | Kaisa |  Poezie
Extrémně špatná básnička, extrémně špatného autora... Mějme se krásně, zasmějme se společně náznaku morbidnosti, co neprošel ani nejjednodušším testem. Kaisa

Plánuji - srpen

4. srpna 2013 v 13:02 | Kaisa |  Spoilery
Spoilery. Nutné zlo, pokud chcete ostatní navnadit na čtení něčeho tak podřadného jako je brak nepřátelské puberťačky, která se v několika minulých dnech stala trestně způsobilou za všechny své činy a v lázních má dokonce povoleno se pohybovat po areálu. Ano, představte si, že malému monstřátku je sladkých... No to vás nemusí zajímat, že ano. Pokud jste pozorně četli, tak většině z vás to bude naprosto jasné a já se nemusím k jednomu ze svých životních jubileí vracet. Skvělé, to máme za sebou.

Other

1. srpna 2013 v 8:47 | Kaisa |  Others
Spolupracuji
Spřátelené blogy

Propagace

1. srpna 2013 v 8:44 | Kaisa |  Others
Zřejmě není zase tak jednoduché uspět v obrovském světě amatérských pisálků, kam bezpochyby ale patřím. Proto jsem se rozhodla, že budu jako hrozně... ochotný člověk propagovat ostatní blogy, tudíž se s nimi spřátelím. Nechci nikomu nic slubovat, jelikož opravdu asi není v silách normálního člověka psát kritiku a pochvalu ke každému článku u spřáteleného blogu, ale budu se snažit alespoň jednou za dva týdny s něčím... Ozvat. Samozřejmě se to bude asi lišit podle toho, na co se blog specializuje a podobně, inu myslím, že jsem schopna si najít ve všem kus sebe samotné. Ale to tím básník chtěl říci něco poutavějšího.
Měla jsem dost dlouho výhrady proti propagaci cizích blogů, ale když si to přehraji zpětně, tak nevidím důvod, proč se vzájemně nepodpořit. Proto to nabízím... Stačí jen vyplnit formulář do komentářů a vybrat si, zda chcete ikonku na mém blogu nebo stačí jméno. Co vám udělá větší reklamu je na vás. Mě je vyloženě jedno, jestli dáte ikonku mého blogu nebo jméno, ale jedno z toho bych u vás ráda viděla... Takže co požaduji?

1) Přezdívku
2) Adresa blogu
3) Kategorie blogu
4) Nějaké to povídání okolo, proč a co a jak
5) Ikona/Jméno