Tak jsem slyšela, že nám nefungoval blog... A také jsem slyšela, že na jiné doméně se lépe pracuje. Takže prosím, Kaisu už tu nehledejte, zkuste spíše odkaz dole. Nebo pokud máte náladu, tak blog tak trochu o ničem ještě níže. Protože tady už to fungovat nejspíše nebude... Ne nejspíše, určitě nebude.

http://kaisa-fireflie.blogspot.cz/

http://lempi-lumi.blog.cz/

Září 2013

Dědictví křišťálové víly - 2. kapitola - Obsidián

30. září 2013 v 19:19 | Kaisa |  Dědictví křišťálové víly
Psal sám život, ale co dál? Co když i jemu utekla múza, co když i on si dal na měsíc pokoj? Veselá to představa, ale nenechte si nic podobného nalhat, drazí čtenáři. Tentokráte nalezneme spolu se Shannon předmět nedozírné hodnoty a odhalíme další kousek tajemství... Nebo ne? Nenechte se zmást, to radí vám Kaisa. ;)

Ani jeden není bez viny...

21. září 2013 v 22:45 | Kaisa |  Poezie
Průměrní autoři se pokouší o průměrné básničky. Tahle mi na ploše ležela asi měsíc, než se dočkala vé závěrečné fáze. A proč? Melodicky je to naprostá katastrofa a neumíte si představit, jak to vypadalo před nedávnem. Tohle je ta lepší verze, tak si užijte zase trochu morbidnosti, aby vám to všem nebylo líto. Přeci jenom autor je jen jeden - Kaisa. :)

Plánuji - září

18. září 2013 v 19:41 | Kaisa |  Spoilery
Přišla škola, období učení, zmatků, písemek... Však to všichni známe. Jenže tyto povinnosti se nevyhnou ani autorům povídek, kteří musí nějak skloubit všechny své sny a plány s tím, co si pro ně připravily osnovy. Já jdu momentálně do prváku, takže to bude teprve ještě sranda, ale mohu vám přinést alespoň malou ukázku toho, na co se v měsíci září můžete těšit... Nebo čeho se obávat.